Dijital Girişimcilik Eğitimi

Eğitim Süresi

6 Saat 

Eğitim Tarihi

Planlanıyor

Eğitim Ücreti

600₺ (KDV Dahil)

Eğitim Yeri

Online Eğitim 

Dijital Girişimcilik Eğitimi

İnternetin 1990’ların ikinci yarısından itibaren tüm dünyada hızla yayılması ile birlikte firmaların iş yapma biçimlerinde köklü değişiklikler oldu. Bunun yanı sıra sadece İnternet üzerinde çalışan iş modelleri ortaya çıktı. Tüm bu yeni iş modelleri farklı kurallar ile mevcut teorilerin değişmesine yol açtı. Bu eğitimin amacı; değişen ve sürekli güncellenen yeni ekonomideki iş modellerini katılımcılara sunmak, mevcut iş modelleri ile İnternet üzerindeki modelleri karşılaştırmak, internetin şirketlerin stratejilerindeki önemini ortaya koymaktır. Bu sayede eğitimin temel hedefi, dijital girişimciliği bir seçenek olarak düşünen kişilere, iş kurma ve yönetme konusunda bilgi vermektir.

Kayıt Ol / Ödeme Yap

Tüm Girişimci Adayları

 • Girişimci Aklı
 • Girişimci Macerası
 • Fırsat vs Fikir
 • Girişimcinin Nitelikleri ve Takım
 • Risk Profili
 • İş Fikri Yaratmak ve Test Etmek
 • Başarısızlığın Temel Nedenleri
 • İş Kurmak, Şirket Türleri ve Mevzuat
 • Pazarlamanın Gücü
 • Fizibilite, Bütçe ve İş Planı
 • İşi, Çalışanları ve Parayı Yönetmek

 

%80 devam koşulunu sağlayan katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

600 TL 

İSÜ öğrenci ve mensuplarına %25 indirim 

MLP Care Personellerine %20 indirim 

Zeytinburnu Belediyesi Personellerine % 20 indirim 

Eyüpsultan Belediyesi Personellerine % 20 indirim 

OHSAD üyelerine %20 indirim 


*** Söz konusu indirimden faydalanabilmek için istenilen bilgi ve belgelerin tam ve eksiksiz olarak ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kayıt işlemleriniz tamamlanmayacaktır.

EFT-Havale Ödeme Yöntemi

İyzico ile 5 Taksit İmkanı

Kayıt formunu eksiksiz doldurup aşağıda ödeme bilgileri bulunan hesap numarasına EFT, Havale ya da İyzico taksit ile ödemenizi gerçekleştirip dekontu PDF formatında yüklemeniz gerekmektedir.

Ödeme Bilgileri

Hesap Adı: İSÜ TEKNOLOJİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME İNOVASYON VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Fibabanka (Topkapı Şubesi)

IBAN NO: TR830010300000000034050877  

Açıklama: Katılımcı Adı Soyadı - Eğitim Adı

Dr.Şefik.Naci Adalılar

1974 Yılında Ankara’da doğdu. İlköğreniminden sonra orta ve lise öğrenimine Özel Arı Lisesi’nde devam etti. 1991’de buradan mezun olan Adalılar, aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1996’da mezun oldu. 2005 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yüksek Lisans Programı’ndan (MBA) mezun oldu. Daha sonra Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamladı.

1996 yılından itibaren eğitmen olarak Turizm Geliştirme Vakfı’nda çalışmaya başlayan Ş. Naci Adalılar, 2004 yılından itibaren Turizm Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Vakıf Eğitim koordinatörü olarak 2016 yılına kadar görev almıştır. 2000 yılından itibaren çeşitli firma ve resmi kurumlarda danışmanlık görevi yapmış, birçok AB, üniversite ve sivil toplum örgütü projelerinde eğitmenlik ve koordinatörlük görevlerinde de bulunmuştur. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinde de eğitmen olarak görev alan Adalılar, KOBİ’lerde ve Üniversitelerde Girişimcilik, Stratejik Planlama, Pazarlama Yönetimi, Kalite eğitmenliği ve danışmanlıkları yapmaktadır. TÜBİTAK İş Geliştirme mentoru ve AB KOBİ Mentoru havuzlarında da yer alan Adalılar, iş dünyasına yönelik zaman yönetimi, toplantı teknikleri, takım oluşturma ve yönetme, etkili iletişim, yaratıcı karar alma ve problem çözme seminerleri de vermiştir. Adalılar’ın işletme ve turizm alanında çeşitli yayınları da bulunmaktadır. Nisan 2008’de “Türkiye’de Turizm Pazarlaması ve Yeni Stratejiler” isimli kitabı yayımlanmıştır. “Bir Destinasyon Olarak Ekoköyler” isimli kitabı şu anda yayıma hazırlanmaktadır. İş hayatına kurucusu olduğu Lodestar Business Solutions firmasında Yönetim Danışmanı, Eğitmen ve Girişimci Mentoru olarak devam eden Adalılar aynı zamanda birçok kuluçka merkezinin mentor havuzundadır.

Ş. Naci Adalılar’ın çalışma ve araştırma alanlarının başında Girişimcilik, İşletme Yönetimi, Pazarlama, Turizm ve e-ticaret uygulamaları gelmektedir.


Bilgi Formu

Eğitim Süresi

6 Saat 

Eğitim Tarihi

Planlanıyor

Eğitim Yeri

Online Eğitim