Fonksiyonel Bantlama Sertifikasyon Programı

Eğitim Süresi

16 Saat / 09:00-18:00

Eğitim Tarihi

Planlanıyor

Eğitim Ücreti

2000₺ (KDV Dahil)

Eğitim Yeri

İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü

Fonksiyonel Bantlama Sertifikasyon Programı

Spor yaralanmalarında sıklıkla kullanılan bantlama teknikleri son zamanlarda kas-iskelet sistemi yaralanmaları, nörolojik problemler, kadın sağlığı gibi durumlarda da sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Yaralanma sonrası iyileşmeye katkısı ve bireylerin fonksiyonlarını geliştirmek  amacıyla kullanılan rijit ve kinezyolojik bantlama teknikleri probleme özel, değerlendirme ve literatür desteği ile tartışılacak, teknikler uygulamalı olarak pratik yapılacaktır. Böylece teorik bilginin en üst düzeyde kliniğe yansıması sağlanacaktır.

Kayıt Ol / Ödeme Yap

Programa Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü son sınıf öğrencileri ile mezunları katılabilir.

Niçin bantlıyoruz?

Bant çeşitleri ve özellikleri

Bantlamanın iyileşme ve fonksiyon üzerindeki etkisi

Bantlama teknikleri

Sınav

Sertifika” alabilmek için %80 devam koşulunu sağlamak ve kur sonunda gerçekleştirilecek olan sınavdan 70 ve üzeri almak gerekmektedir.

2.000 TL 

İSÜ öğrenci ve mensuplarına %25 indirim 

MLP Care Personellerine %20 indirim 

Zeytinburnu Belediyesi Personellerine % 20 indirim 

Eyüpsultan Belediyesi Personellerine % 20 indirim 

OHSAD üyelerine %20 indirim 


*** Söz konusu indirimden faydalanabilmek için istenilen bilgi ve belgelerin tam ve eksiksiz olarak ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kayıt işlemleriniz tamamlanmayacaktır.

EFT-Havale Ödeme Yöntemi

İyzico ile 5 Taksit İmkanı

Kayıt formunu eksiksiz doldurup aşağıda ödeme bilgileri bulunan hesap numarasına EFT, Havale ya da İyzico taksit ile ödemenizi gerçekleştirip dekontu PDF formatında yüklemeniz gerekmektedir.

Ödeme Bilgileri

Hesap Adı: İSÜ TEKNOLOJİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME İNOVASYON VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Fibabanka (Topkapı Şubesi)

IBAN NO: TR830010300000000034050877  

Açıklama: Katılımcı Adı Soyadı - Eğitim Adı

 

Doç.Dr.Öğr.Üyesi Gül Deniz YILMAZ YELVAR

2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun olan Yılmaz Yelvar aynı yıl yüksek lisans programına başlamıştır. 2005 yılında spor fizyoterapistliği alanında bilim uzmanlığı, 2010 yılında doktora derecesini almıştır. Klinik çalışmalarına 2005 yılında kurucularından olduğu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde devam etmektedir. 2011 yılında öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarına başlamıştır. Cyriax, Kalternborn, McKenzie, Mulligan gibi manuel tedavi teknikleri başta olmak üzere mesleki ve kişisel gelişim alanında birçok ulusal ve uluslararası eğitmenlerden eğitimler almış, kongre, seminer ve konferanslarda konuşmacı olarak yer almıştır. Türkiye Fizyoterapistler Derneği ve Spor Fizyoterapistleri Derneği üyesi olan Yılmaz Yelvar, 2010-2016 yılları arasında Türkiye Fizyoterapistler Derneği yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Araştırma alanları: Sporcu Sağlığı, Ortopedik Rehabilitasyon, Manuel Terapi, Kadın Sağlığı, Koruyucu Fizyoterapi

Araştırma Alanları: Ortopedik Rehabilitasyon, Sporda Fizyoterapi, Manuel Terapi, Pulmoner Rehabilitasyon, Kadın Sağlığı Fizyoterapisi, Koruyucu Fizyoterapi

Temel Alanları: Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, 


Bilgi Formu

Eğitim Süresi

16 Saat / 09:00-18:00

Eğitim Tarihi

Planlanıyor

Eğitim Yeri

İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü