Hastane Yönetimi Sertifika Programı- SEM Sağlık Akademisi

Eğitim Süresi

28 saat (4 hafta) 

Eğitim Tarihi

19 Kasım -10 Aralık 2022

Eğitim Ücreti

2500₺ (KDV Dahil)

Eğitim Yeri

Online

Hastane Yönetimi Sertifika Programı-SEM Sağlık Akademisi

Ülkemizde ve dünyada hızla gelişmekte ve büyümekte olan sağlık sektöründe deneyimli, eğitimli ve profesyonel yönetici ihtiyacı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Sağlık sektörünün ayırt edici en önemli özelliği değişimdir ve sektördeki olumlu dönüşüme ilk cevap verecek ve destekleyecek olanlar ise stratejik düşünen yöneticilerdir. Sertifika programımız ülkemizde büyük yatırımların yapıldığı önemli alanlardan biri olan sağlık sektöründeki yöneticiler ve yönetici olmayı hedefleyen kişiler için stratejik yönetim becerileri geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Hastane Yönetimi Sertifika Programı; 17 şehirde 31 hastanesi ile Türkiye’nin en büyük hastane zinciri Medical Park ve Liv Hospital’ın tecrübeli yöneticileri ile İstinye Üniversitesi’nin güçlü akademik kadrosu tarafından düzenlenmektedir.

Kayıt Ol / Ödeme Yap

KONU BAŞLIĞI

SAAT

EĞİTMEN

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

19 Kasım 2022 Cumartesi
14:00-16:00

Dr.Öğr.Üyesi Gülhan KALMUK

İstinye Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı

Sağlık Hukuku

19 Kasım 2022 Cumartesi
16:30-18:30

Dr. Öğr. Üyesi Nezih VAROL

Halk Sağlığı ve Adli Tıp Uzmanı

Sağlık Hukuku Merkezi (SAHUMER)

Genel Müdürü

İstinye Ün. Tıp Fakültesi Adli Tıp ABD Başkanı

Hastanelerde Bilişim Sistemleri,

Karar Destek Sistemleri

20 Kasım 2022 Pazar
14:00-16:00

Dr.Öğr.Üyesi Gülhan KALMUK

İstinye Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı

Sağlık Hizmetleri İletişimi, Pazarlama ve Etik

20 Kasım 2022 Pazar
16:30-18:30

Meri İSTİROTİ

Liv Hospital Grup Koordinatörü

Hastanelerde İnsan Kaynakları Yönetimi

26 Kasım 2022 Cumartesi

14:00-16:00

Dr.Öğr.Üyesi Yasemin TORUN

İstinye Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü

Sağlık Turizmi Kavramı ve Dünyadaki Trendler

26 Kasım 2022 Cumartesi
16:30-18:30

Melis İNDİRKAŞ

MLPCARE Uluslararası Hasta Merkezi Direktörü

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Faturalama Süreçleri

27 Kasım 2022 Pazar
14:00-16:00

Serdal SERİN

BAU Tıp Göztepe Medicalpark Üniversite Hastanesi Genel Müdürü

Tedarik Zinciri Yönetimi

27 Kasım 2022 Pazar
16:30-18:30

Dr.Öğr.Üyesi Mustafa IŞIK

MLPCARE Tedarik Zinciri Direktörü

Hastanelerde Operasyon

3 Aralık 2022 Cumartesi
14:00-16:00

Dr. Öğr. Üyesi Tayfun UTAŞ

İstinye Üniversitesi Yönetim Bilişim Bölümü

Hastanelerde Finans ve Maliyet Yönetimi

3 Aralık 2022 Cumartesi
16:30-18:30

Ömür LÖK
MLP Care Finans Direktörü

Hakkı KENAVLI
MLP Care Mali İşler Direktörü

Sağlık Hizmetlerinde Veri, Büyük Veri ve Yapay Zeka

4 Aralık 2022 Pazar

14:00-16:00

Doç.Dr. Okan YAŞAR

İstinye Üniversitesi Yönetim Bilişim Bölümü Öğr.Üyesi

Dijital Dönüşüm Süreç Yönetimi

4 Aralık Pazar
16:30-18:30

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa SUNDU

İstinye Üniversitesi Yönetim Bilişim Bölümü

Hastanelerde Kalite, Akreditasyon ve Verimlilik Yönetimi, Hastanelerde Hasta Ve Çalışan Güvenliği

10 Aralık 2022 Cumartesi

14:00-16:00

Güler TOSUNOĞLU

OHSAD Akademi Koordinatörü

Hastanelerde Stratejik Yönetim

10 Aralık 2022 Cumartesi

16:30-18:30

Dr. Öğr. Üyesi Gülhan KALMUK

İstinye Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı

Hastane yöneticiliği konusunda çalışmakta olan sağlık sektörü mensupları veya sahip olduğu sistem bakış açısını sağlık sektörü bilgileri ile bütünleştirmek isteyen ve bu alanda kariyer yapmak isteyenler.

%80 devam koşulunu sağlayan katılımcılara sertifika verilecektir.

2.500 TL 

İSÜ öğrenci ve mensuplarına %25 indirim 

MLP Care Personellerine %20 indirim 

Zeytinburnu Belediyesi Personellerine % 20 indirim 

Eyüpsultan Belediyesi Personellerine % 20 indirim 

OHSAD üyelerine %20 indirim 


*** Söz konusu indirimden faydalanabilmek için istenilen bilgi ve belgelerin tam ve eksiksiz olarak ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kayıt işlemleriniz tamamlanmayacaktır.

EFT-Havale Ödeme Yöntemi

İyzico ile 5 Taksit İmkanı

Kayıt formunu eksiksiz doldurup aşağıda ödeme bilgileri bulunan hesap numarasına EFT, Havale ya da İyzico taksit ile ödemenizi gerçekleştirip dekontu PDF formatında e-posta ile göndermeniz gerekmektedir.

Ödeme Bilgileri

Hesap Adı: İSÜ TEKNOLOJİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME İNOVASYON VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Fibabanka (Topkapı Şubesi)

IBAN NO: TR830010300000000034050877  

Açıklama: Katılımcı Adı Soyadı - Eğitim Adı

 

Dr.Öğr.Üyesi Gülhan Kalmuk - İstinye Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulunda 1987 yılında tamamlayan Gülhan Kalmuk, yüksek lisansını ise 1998 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı’nda tamamlamıştır. Doktorasını Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümün’de 2016 yılında tamamlamıştır. 1987-1998 yılları arasında Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde Sorumlu Hemşirelik ve Başhemşirelik, 1998-2006 yılları arasında Stok ve Malzeme Yönetimi Birim Sorumlusu, Toplam Kalite Yönetimi Sağlık Birimi Koordinatör Yardımcısı ve Hastane Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2006-2009 yılları arasında Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesinin kuruluşu ve yönetimini Hastane Müdürü olarak yürütmüştür. 2009-2010 yılları arasında Okan Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda Yarı Zamanlı Öğretim Görevlisi olarak, 2010-2016 yılları arasında Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’nda Öğretim Görevlisi, çeşitli idari görevler ve Program Başkanlığı yapmıştır. Dr. Öğr. Üyesi Gülhan Kalmuk, 2016 yılı Ekim ayı itibarı ile İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Yardımcı Doçent olarak akademik kadroda yer almıştır. 2017 akademik yılı itibarı ile İstinye Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görevine devam etmektedir. 

Araştırma Alanları: Sağlık Yönetim, Stratejik Yönetim, Örgütsel Davranış, Sosyal bilimlerde araştırma yöntemleri

Temel Alanları: Yönetim ve Strateji,  Sağlık Kurumları Yönetimi.


Doç.Dr.Okan Yaşar, İstinye Üniversitesi İ.İ.S.B.F.Dekan Yrd., Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü


Dr. Öğr. Üyesi Nezih Varol - Halk Sağlığı ve Adli Tıp Uzmanı, SAHUMER Genel Müdürü, İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp ABD Başkanı

Sağlık Hukuku Merkezi (SAHUMER) -Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Sağlık yönetimi ve sağlık işletmeciliği alanında "Sağlık Hukuku" konusunda danışmanlık ve eğitim vermektedir. 

İstinye Üniversitesi'nde Sağlık Yönetimi Programlarında Yüksek Lisans ve Doktora derslerine girmektedir.


Dr. Öğr. Üyesi Levent Korkmaz - İstinye Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Wisdom Era A.Ş’de Yönetim Kurulu Başkanı

2008 yılında İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni tamamlayan Dr Korkmaz, 2008-2012 yılları arasında İç Hastalıkları Uzmanlığı'nı Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Konya'da Necmettin Erbakan Üniversitesi, Meram Tıp Fakültesi'nde Tıbbi Onkoloji Uzmanlığı'nı 2017 yılında tamamlayan Dr Korkmaz, üniversite yıllarından beri devam eden bilişim-yazılım çalışmalarıyla tıbbi yazılımlar üretmeye başlamıştır. Tıp alanında karar destek sistemleri, yapay zeka yazılımları üzerine çalışmalarını devam ettirmekte olan Dr Korkmaz WisdomEra A.Ş şirketini kurmuş ve halen CEO'luğuna devam etmektedir.


Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Sundu- İstinye Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü

Dr. Mustafa SUNDU, lisans (1993), yüksek lisans (2000) ve doktora (2013) eğitimini "Yönetim ve Organizasyon" alanında tamamlamıştır. 1999 yılında Sistem Mühendisliği Sertifika Programını tamamlamıştır. 25 yılı aşkın bir süre çeşitli uluslararası ve ulusal kamu kurumlarında yöneticilik ve danışmanlık görevleri yapmıştır. "İşletmelerde Kurumsallaşma ve Uluslararasılaşma Süreci" isimli bir kitabı yayınlanmıştır. Karar verme, liderlik, İnsan Kaynakları, Bilişim Stratejisi, İşletmeler için Büyük Veri Analizi, Bilgi Yönetimi, İş Zekası, Uluslararasılarsa ve Kurumsallaşma, Yapay Zeka ve Yönetim ve Dijital Dönüşüm alanında araştırmalar yapmaktadır. Uluslararası ve ulusal hakemli platformlarda kitap bölümleri ve makaleleri yayımlamıştır. 2016-2017 yıllarında Beykent Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölüm Başkanlığı, 2018-2020 yılları arasında Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Halen İstinye, Bahçeşehir ve Milli Savunma Üniversitelerinde lisans ve yüksek lisans dersleri vermektedir.


Meri İstiroti-Liv Hospital Grup Koordinatörü

1990 yılından bu yana sağlık sektöründe görev alan Meri İstiroti, ülkemizde profesyonel hastane yönetimini ilk uygulayan yöneticilerden olmuştur. Birçok sağlık yöneticisinin yetişmesine katkıda bulunan İstiroti, Boğaziçi Üniversitesi psikoloji eğitiminin ardından, Sağlık ve Hastane Yönetimi konusunda İstanbul Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde master yapmıştır.International Hospital da 8,5 yıl çalışmış, sağlık hizmetleri yönetimine önce halkla ilişkiler müdürü ardından işletme koordinatörü olarak devam etmiştir. 1998 yılında Yaşlılara yönelik bir yaşam merkezi olarak kurulan ve rehabilitasyon hastanesi bulunan Bayındır Holding’e bağlı Yaşamkent‘in açılışını ve genel müdürlüğünü yapmıştır. 2003 yılında Amerikan Hastanesi‘nde pazarlama müdürü olarak görev yapmıştır. Acıbadem Sağlık Grubu’nda birçok yeni hastane açılışında görev almış, Bozlu Holding’de B2B hizmetlerinin pazarlanmasında ve kanser merkezi Neolife’ın kurulmasında görev almıştır. Dünya Göz’de Genel Müdür Yardımcısı olarak grubun gelişimine ve yeni şubelerin açılışında bulunmuş,  tüm zincirin işletme ve pazarlama görevlerini yürütmüştür.2012 ortasından itibaren Liv Hospital Genel Müdürü olarak markanın oturması, yeni bir sağlık kuruluşunun süreçlerinin oturtulması, ekibin kurulmasından sorumlu olmuştur. İlk şubeleri Ulus’un Ocak 2013’te açılışını takiben Kasım 2014’te Ankara Liv’in açılışını gerçekleştiren İstiroti Liv Hospital Grup Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.  DEİK, TÜSİAD, Türk Sağlık Turizmi Geliştirme Derneği gibi önemli derneklerde çeşitli görevlerde bulunmuş ve Türkiye’nin sağlık turizminde marka olması için çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Meri İstiroti aynı zamanda ‘30 Yaşa Mektuplar’ , ‘Son Söz Doktorların’ ,“Pusula”, “Doktorun Çantasındaki Hikayeler” ve “Balenin Çınarı” adlı kitapların yazarı ve 2 çocuk annesidir.

 


Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Işık - İstinye Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Sağlık İdaresi Bölümünde 2000 yılında tamamlayan Mustafa IŞIK, yüksek lisansını ise 2003 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Kurumları Yönetimi Programı’nda tamamlamıştır. Doktorasını Okan Üniversitesi Sağlık Bilimler Enstitüsü Sağlık Yönetimi Bölümü’nde 2019 yılında tamamlamıştır. 2019 yılında İstinye Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nde Dr. Öğretim Üyesi olarak ders vermeye başlamıştır. 2000-2002 Yılları arasında Özel 29 Mayıs Hastanesinde gece müdürü olarak iş hayatına başlamış, 2002-2003 yılları arasında İstanbul Esnaf Hastanesinde İşletme Müdürü olarak görev yapmıştır. 2003-2008 yılları arasında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. 2008 yılında Medicalpark Sağlık Grubunda çalışmaya başlayan IŞIK, aynı grupta 2008-2011 yılları arasında Göztepe Hastane Kompleksinde Satinalma ve Lojistik Müdürü, 2011- 2014 yılları arasında Medicalpark Sağlık Grubu Genel Merkezi’nde Satınalma ve Lojistik Grup Müdürü ve takiben Satınalma Direktör Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2014 yılında MLPCARE Tedarik Zinciri Direktörü olarak atanmış olup, halen görevine devam etmektedir. TÜSMOD Sağlık Sektörü Başkanlığı görevini de yürüten IŞIK, evli ve 3 çocuk babasıdır.


Dr. Öğr. Üyesi Tayfun Utaş - İstinye Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü

Dr. Tayfun Utaş, Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Makine Mühendisliği Lisans derecesini aldı (1988). İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümü'nden İşletme Yönetimi alanında MBA (1996) ve Aynı fakültenin İşletme Yüksek Lisans (2001) derecesini almıştır. Yüksel Lisans bitirme tezi Yalın Üretimde TPM uygulamalarıdır. Toplam Üretken Bakım ve Toplam Verimli Yönetimi uygulamaları hakkında kapsamlı araştırmalar yapmıştır. Ardından, Okan Üniversitesi'nde Sosyal Bilimler Bölümü Doktora programını tamamladı (2016). Çalışmalarının odak noktası,  İş Karakteristik Modeli Çerçevesinde Mavi Yakalı çalışanların Motivasyonu başlıklı çalışmalarıdır. Vestel ve Beko gibi World-Class özel şirketlerinde çalıştı. 2018 yılına kadar Uluslararası bir firmada Operasyon Direktörü olarak çalıştı. Halen İstinye Üniversitesi Öğretim Görevlisidir.

Japonya'da yarı-hükümet birliği olan JIPM (Japonya Enstitüsü Üretim Enstitü) tarafından verilen TPM Uzman Sertifikasına sahiptir. Toyota eğitim merkezinden Üretim Yönetimi programına katılmış ve  Üretim Yönetici uzman sertifikası almıştır. Altı Sigma Kara Kuşak olan Tayfun Utaş birçok farklı konuda proje liderliği yapmıştır. İş hayatında Yalın ve Toyota Üretim Sistemlerine dayanan çok sayıda proje gerçekleştirmiştir. Çeşitli şirketlerde ve üniversitelerde TPM, Kaizen ve Sigma hakkında seminer ve konferanslar verdi. ISO, MMO ve çeşitli şirketlerde Yalın Sigma uygulaması üzerine atölye çalışmaları yaptı. Bu konularda İstanbul Sanayi Odası tarafından kitapları yayımlanmıştır. Utaş, 2016 yılından itibaren Londra merkezli yabancı danışmanlık firması TRACC ile MMS (Manufacturing Management Systems) altında Operasyon Mükemmelliği metodolojisi üzerinde çalışmaktadır.

Proje Yönetici ve Liderliği altında; Dünya TPM ödülü, Kal-Der Kalite Ödülü,  Siemens şirketi tarafından Enerji Siemens Ödülü, Türkiye Enerji Bakanlığı tarafından Enerji Oscar Ödülü, Türkiye Enerji Bakanlığı tarafından Fabrika Enerji Verimliliği  Ödülü kazanmıştır.

Deneyim Alanları: Sigma, TPM ve Yalın Üretim Sistemleri, Motivasyonu Artırma, Ekip Çalışması ve Katılım, Otonom Yönetim, Üretim ve Üretim Sistemleri, ISO Sistemleri,  Yatırım ve Makine Bakım ve Otomasyon Sistemleri, Kalibrasyon Sistemleri, Tesis Yönetimi, Operatör Eğitimi, Proses Mühendisliği, Endüstriyel ve Mekanik Mühendislik Kavramları, Damıtma Teknikleri, Operasyon KPI, İş Raporları, Otomatik Sistemler, Süreç Yönetimi, Altı Sigma, Enerji Tüketimini Azaltma ve Uygulama Denetimleri, Operasyon Yönetiminde  Mükemmellik ve Tedarik Yönetimi. İnsan Kaynakları Performans yönetimi, Örgüt Psikolojisi, Değişim Projeleri.


Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Torun - İstinye Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü

Yasemin Torun yüksek lisansını 2011 yılında İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı’nda tamamlamıştır. Doktorasını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı’nda 2016 yılında tamamlayan Dr. Yasemin Torun 2017 itibarı ile İstinye Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine bağlı İşletme bölümünde Dr. Öğr. Üyesi olarak akademik kadroda yer almaktadır.


Serdal Serin - Bahçeşehir Üniversitesi Göztepe Medicalpark Hastanesi Genel Müdür

1983 İstanbul’ da doğdu. Sağlık sektörüne 2001 yılında Ataköy hastanesinde başladı. Daha sonraki yıllarda Anlaşmalı kurumlar müdürü olarak 2011 yılına kadar görevine devam etti. Bu süre içerisinde 2007 yılından sonra SGK süreçlerinde ve mevzuatlarının uygulanmasında aktif olarak rol oynadı. 2009 yılında Tümhasad derneğinde Genel sekreter olarak görev yaptı. Birçok eğitim, seminer, sertifika programları ve konferanslar düzenledi. 2011 yılında MLPCARE Sağlık grubuna geçerek merkezi faturalama süreçlerinde sırası ile Grup Müdürü ve Direktör olarak görev yaptı. Sektörün en büyük sağlık grubunda Kurumsal Faturalama ve SGK Sözleşme süreçlerinin yönetimi, kontrolü ve denetiminden sorumlu olup, Hali hazırda Sabider YK üyesi ve Ohsad Yönetim kurulu üyesidir. 2018 Aralık ayından itibaren de görevlerine ek olarak Bahçeşehir Üniversitesi Göztepe Medicalpark hastanesinde Genel Müdür Yardımcılığı görevine devam etmiş, 2021 yılından bu yana da Bahçeşehir Üniversitesi Göztepe Medicalpark hastanesinde Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.


Ömür Lök - MLP Care Hazine ve Finans Grup Direktörü

İstanbul doğumlu olan Ömür Lök, Lisans eğitimimi 2006 yılında Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme (Burslu) bölümünü bitirdikten sonra 2007-2009 yılları arasında Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde MBA Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

2006-2010 yılları arasında Garanti Bankası ve iştiraklerinde Finans ve Hazine Uzmanı olarak başlayıp Finans ve Hazine Müdür yardımcısı olarak görev aldı. 2010-2012 yılları arasında T.İş Bankası iştiraki olan İş Factoringte çalıştı. 2012-2015 yıllarında Altınbaş Grubunda Finans Müdürü olarak ve 2015-2017 yıllarında ise Olgarlar A.Ş.’de Finans Müdürü olarak çalıştı.

MLP Care bünyesine 2017 yılında Finans ve Hazine Müdürü olarak başlamış olup, bu süreçte Finans ve Hazine Direktör yardımcısı olup, son 4 aydır da Finans-Hazine ve Tahsilat Süreçleri Grup Direktörü olarak görev almaktadır.


Hakkı Kenavlı - MLP Care Mali İşler Direktörü

2015 yılında Sabancı Üniversitesi ve Massachusetts Institute of Technology: MIT Sloan School of Management işbirliğinde gerçekleştirilen Executive MBA Yüksek Lisans programını tamamladı ve Yüksek Lisans programı dahilinde Boston MIT ‘ de gerçekleştirilen “Leadership and Innovation” programına katıldı. Lisans Eğitimini Sakarya Üniversitesi İşletme ve İktisadi İdari Bilimler fakültesinde tamamladı. Mali Müşavir ruhsatını 2005 yılında aldı.

MPL Care bünyesine 2015 yılında katıldı ve halen Mali İşler Direktörü olarak göre almaktadır.

2004-2006 yılları arasında Bilfar Holding/Kopaş Kozmetik Bünyesinde Maliyet/Yönetim Muhasebesi Uzmanı, 2006-2009 yılları arasında Lear Coorparatin (Otomotiv) bünyesinde Finansal Kontroller,   2009-2015 yılları arasında Recordati Spa (İlaç) firmasında Mali İşler Direktörü olarak çalıştı.


Melis İndirkaş-MLPCARE Uluslararası Hasta Merkezi Direktörü


Güler Tosunoğlu - OHSAD Akademi Koordinatörü

İstanbul’da doğan Güler Tosunoğlu, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik fakültesini bitirdikten sonra, 2008 yılında Beykent Üniversitesi’nde Hastane Yöneticiliği ve Sağlık Kurumları İşletmeciliği yüksek lisansını tamamladı.  Çalışma hayatına Florence Nightingale Hastanesi’nde başladı. 2002 yılında Memorial Hastanesi’nde ilk JCI akreditasyonunu alan ekip içerisinde yer aldı. 2005 yılından bugüne kadar, TSE Başdenetçisi olarak belgelendirme denetimlerinde görev almaktadır. 2007 – 2012 yılları arasında Medical Park Sağlık Grubu Kalite Akreditasyon Direktörlüğü görevini üstlendi. 2009 yılında “Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon” kitabı yayınlandı. 2013 – 2015 yılları arasında Marmara Üniversitesi Kalite Yüksek Lisans Bölümünde öğretim görevlisi olarak görev aldı. 2018 yılından beri, OHSAD Akademi’de eğitim koordinatörü olarak görev almaktadır.


Bilgi Formu

Eğitim Süresi

28 saat (4 hafta) 

Eğitim Tarihi

19 Kasım -10 Aralık 2022

Eğitim Yeri

Online