Pazarlama İlkeleri ve Stratejileri

Eğitim Süresi

1 saat

Eğitim Ücreti

Ücretsiz

Eğitim Kontenjanı

100

Pazarlama İlkeleri ve Stratejileri

Gelenekselden dijitale geçiş döneminde girişimciler ve start-up’lar için pazarlamaya giriş niteliğinde olan bu eğitim pazarlamanın ABC’sidir. Pazarlama İlkeleri ve Stratejilerinin ana hatlarıyla girişimcilere aktarılması planlanmaktadır.

Girişimciler, start-uplar, Pazarlamanın ABC’sini öğrenmek isteyen gençler

  • Pazarlamanın özellikleri
  • Pazarlamanın gelişimi
  • Yeni trendler
  • Pazarlama karması
  • Yıllık pazarlama planı oluşturma
  • Pazarlama 4.0’a giriş 

Eğitim sonunda tüm katılımcılara "Katılım Belgesi" verilecektir. 

Öğr. Gör. Şule Kılıçarslan

2000 yılında Junior Chamber International tarafından "Türkiye'nin En Başarılı 10 Genci" nden biri seçilen Kılıçarslan, 1995 yılından beri kurucu ortağı olduğu Form Stratejik Tanıtım Danışmanlık Ltd. Şti.'n de ulusal ve uluslararası firmalara tanıtım, pazarlama, halkla ilişkiler ve reklam çalışmaları yaptı. Çeşitli uluslararası dergilerde yayıncı, genel yayın yönetmeni ve editör olarak görev aldı. Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşları’nda Yönetim Kurulu üyelikleri bulunmakta olan Kılıçarslan, halen Propeller Club of The U.S., Türkiye Şubesi’nde Başkan Vekilidir.  

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Lisansının ardından, aynı üniversitesde Uluslararası İşletmecilik okumuş, Yeditepe Üniversitesi’nde pazarlama ve e-business odaklı double MBA yapmıştır. Oxford ve Harvard Üniversitelerinden çeşitli eğitimler almış ve şu anda Yeditepe Üniversitesinde İngilizce İşletme doktora programına devam etmektedir.

İstinye Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi, Sektörle İşbirliği Ofisi Koordinatörü ve İSÜ TTO-Teknoloji Transfer Ofisi’nde Üniversite Sanayi İşbirliği birimi yöneticisidir.Kontenjanımız dolmuştur.

Eğitimimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Bir sonraki eğitimin kayıt sürecinden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.


İSÜSEM’in eğitimlerinden haberdar olmak için İSÜSEM'den tarafıma elektronik ileti ve SMS gönderilmesini onaylıyorum.

Başvurunuz alınmıştır.