OPEX (Operational Excellence) Sertifika Töreni

Kaizen Atölyesi işbirliği ile yürütülen “Operasyonel Mükemmellik (Operational Excellence-OPEX) Sertifika Programı” 31 Ekim – 16 Kasım 2019 tarihleri arasında İSÜSEM ev sahipliğinde farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası firma çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

Eğitimde İstinye Üniversitesi akademik personeli ile birlikte Kaizen Atölyesi’nden kıdemli danışmanlar eğitmen olarak görev aldı.

2 gün teorik eğitim, 3 gün uygulamalı çalıştay ve 1 gün de fabrika ziyareti şeklinde planlanan sertifika programında, OPEX’i uygulayan en iyi örneklerden biri olan Adel Kalemcilik’in Çayırova’da bulunan fabrikası katılımcılar tarafından ziyaret edildi. Adel Teknik Direktörü Özgür Eyüboğlu da bu ziyaret sırasında, OPEX Sertifika Programı katılımcıları için tecrübe paylaşımında bulundu.

Program sonunda yapılan sınavdan başarılı olan katılımcılara sertifikalarını Program Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Tayfun Utaş, Kaizen Atölyesi Kurucu Ortağı Seçkin Yılmaz ve İSÜSEM Müdürü Ceylan Adıgüzel takdim etti.