Sağlık Bakanlığı onaylı Ameliyathane Hemşireliği Sertifika Programı’mız ilk mezunlarını verdi

İSÜSEM ve MLP Care iş birliğiyle düzenlenen Sağlık Bakanlığı Onaylı “Ameliyathane Hemşireliği Sertifika Programı” katılımcıları, 176 saat süren teorik ve uygulama eğitimlerini 19 Şubat 2019 Salı günü Medical Park Göztepe Hastanesi’nde başarıyla tamamladılar.

İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsünde 12 iş günü teorik eğitim, Medical Park Göztepe Hastanesi ve İstinye Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde 10 iş günü uygulama eğitimi yapıldı.

Yoğun geçen programda uygulanan tüm sınavlarda ve uygulama eğitimlerinde başarı gösteren katılımcılar, Sağlık Bakanlığı Onaylı Ameliyathane Hemşireliği Sertifikası almaya hak kazandı. Böylece İSÜSEM ve MLP Care, Ameliyathane Hemşireliği alanında ilk dönem mezunlarını vermiş oldu.

MLP Care Hemşirelik Hizmetleri Direktör Yardımcısı Emel Gümüş, İSÜSEM Müdürü Ceylan Adıgüzel, Program Sorumluları İstinye Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Sennur Kula Şahin ve Gebze Medical Park Hemş. Esra Adıgüzel ve Program Eğitmenlerinden Göztepe Medical Park Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Nuray Çakmak’ın katılımlarıyla gerçekleşen törende katılımcılara belgeleri takdim edildi.