Yoğun Bakım Hemşireliği 4.Dönem ve Ameliyathane Hemşireliği 1.Dönem mezunlarımız sertifikalarını aldı

İstinye Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (İSÜSEM) ile MLP Care grubu hastanelerinden Medical Park Göztepe, Medical Park Bahçelievler ve İSÜ Gaziosmanpaşa Hastaneleri işbirliği ile düzenlenen Sağlık Bakanlığı onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika Programı 4. Dönem mezunları ile Ameliyathane Hemşireliği 1. Dönem mezunları için 18 Temmuz’da İSÜSEM ev sahipliğinde sertifika töreni düzenlendi.

12 iş günü teorik eğitimi İstinye Üniversitesi’nde, 10 iş günü uygulama eğitimlerini ise İSÜ GOP ve Göztepe Medical Park Hastanelerinde başarı ile tamamlayan Ameliyathane Hemşireliği Sertifika Programı katılımcıları ile 15 iş günü teorik eğitimi İstinye Üniversitesi’nde, 15 iş günü uygulama eğitimini ise Medical Park Göztepe ve Medical Park Bahçelievler Hastanelerinde tamamlayan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika Programı katılımcıları Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalarını MLP Care grubu yöneticileri takdim etti.

MLP Care Hasta Bakım Hizmetleri Direktör Yrd. Emel Gümüş’ün açılış konuşmasını yaptığı törene, İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Sennur Kula Şahin, İngilizce Hemşirelik Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Zehra Aydın, İSÜSEM Müdürü Ceylan Adıgüzel, Fatih Hastanesi Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Emine Türk, İSÜ Liv Hastanesi Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Şenay Gelir ve Ulus Liv Hastanesi Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Aysun Çakır katıldı.